MTS-Transport to dynamicznie rozwijająca się firma transportowo- spedycyjna z siedzibą w Wolsztynie. Świadczymy usługi transportowe i spedycyjne na terenie całego kraju i Europy. Nasze doświadczenie w kontaktach z klientami biznesowymi sprawią, iż każdy klient zostanie profesjonalnie obsłużony, co pozwoli nam na nawiązanie długoterminowej współpracy, na której najbardziej nam zależy. W naszych działaniach jesteśmy niezawodni, ciesząc się uznaniem i zaufaniem klientów w kraju, jak również za granicą. Nasza oferta tak jest skonstruowana, aby zaspokoić potrzeby rynku. My dostosowujemy się do Państwa, pragnąc, aby realizowane przez nas zadanie wykonać jak najszybciej – w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu. Cechuje nas rzetelność, terminowość i profesjonalizm w realizacji przyjętych zleceń transportowych.

 

Świadczymy usługi w oparciu o Międzynarodową Konwencję CMR i Polskie Prawo Przewozowe. Jesteśmy młodą firmą zatrudniającą pracowników z długoletnim doświadczeniem w branży transportowej. Naszym najważniejszym celem jest należyte wykonanie powierzonych nam zadań zgodnie z wymaganiami nakreślonymi przez klienta. Własne oraz wynajmowane przez nas środki transportu są odpowiednio wyposażone do przewozu ładunków.

To co nas wyróżnia na rynku to jakość świadczonych usług, terminowość, szybkość, profesjonalizm oraz co najważniejsze – indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta.

Ufamy naszym kierowcom. Ich doświadczenie oraz kwalifikacje sprawiają, że kiedy oni codziennie wyruszają w trasę, my mamy pewność realizacji Państwa zamówienia. Nasi spedytorzy są z nimi w stałym kontakcie, dzięki czemu na bieżąco mogą Państwo śledzić trasę swojej przesyłki. Dbamy o jej bezpieczeństwo, dlatego towar jest ubezpieczony – OC Przewoźnika, tzw. OCP. zgodnie z międzynarodowymi wymogami konwencji CMR oraz Polskim Prawem Przewozowym.

ZESPÓŁ

Sebastian

Sebastian

Członek zarządu

t: +48 68 347 38 26

Tomek

Tomek

Członek zarządu

t: +48 68 347 38 26

Marcin

Marcin

Spedytor

t: +48 664 222 369

Bartek

Bartek

Spedytor

t: +48 664 222 590

Siedziba

MTS-Transport

ul. Żeromskiego 16, 64-200 Wolsztyn

e-mail: info@www.mts-transport.pl

Tel/fax: 48 68 347 38 26